Türkçe   English


Yepyeni Bir Yaşam Konsepti

Proje Tipi: Alışveriş Merkezi - Residence
Alanı: 43000 m²
Proje Tarihi: 2012 / -
Yeri: Ankara

Bezci İnşaat'ın, Ankara'nın batı yakasında hızla değer kazanan ve gelişmekte olan bölgesinde, Başkent Üniversitesi'nin girişinde yer alan, stüdyo daireler ve cephede yer alan butik çarşılardan oluşan son gözde projesidir.

Proje, 1+1 ve 1+0 dan oluşan toplam 210 adet stüdyo daire ve cephede yer alan 32 adet butik çarşı barındırmaktadır. Proje kapsamında yer alacak olan butik çarşılar bir çok yerli ve yabancı üst düzey markaya ev sahipliği yapacak olup, projedeki stüdyo daireler ve çarşılar kiralama sistemi ile sahiplerine teslim edilecektir.

Sadece projede yaşayanların değil bölgenin günlük gereksinimlerini de karşılayacak şekilde yapılandırılan butik çarşılarda yer alacak üniteler; market, fast food, kuru temizleme kuaför, giyim mağazaları, kırtasiye ve ATM gibi çeşitlilik arz ediyor.www.hayalpark.com.tr


Huzurlu yaşam hayali olanlar için...

Eskişehir yolu cepheli Başkent Üniversitesi’ne komşu, metro güzergahında ve 4 bloktan oluşan Hayalpark Evleri 154 konuttan oluşuyor. Sahip olduğu 20 000 m2’lik alanın yarısını yeşile ayırmış olarak, hayallerinizdeki yaşamı sunan konutlar işte burada... Güvenlikli site girişinin konutlardan kamera ile denetlenebileceği, ferah bina girişinlerinde karşılama bankosu bulunan huzur dolu bir yaşam geliyor.

Geceyi de gündüzü de hayal edenler için...

4 + 1 büyüklükte 225 m2 net kullanım alanına sahip tüm konutların, 5’er m2’lik depoları bulunuyor. Her katta 2 dairenin üçer cepheye sahip olduğu konutlarda ferahlık daha bina içlerinden başlıyor. Ferah bir mimari, gündüzün ve gecenin tadını çıkarabileceğiniz ferah pencere sistemleri ile konutların şehir ile ilişkisini hiç koparmıyor.

Hayalindeki lezzetin peşinden gidenler için...

Birinci sınıf işçilik ve malzemeyle yükselen Hayalpark Evleri’nde her mekan birbirinden cazip, her mekan birbirinden özgür alanlar sunuyor. Sadece sahiplerini değil konuk ettiği herkesi en güzel biçimde ağırlamaya olanak sağlayan detaylar Hayalpark Konutları’nda buluşuyor.

“Ev” alarak mutlu olmayı hayal zannedenler için...

Hayatınıza renk katacak mükemmel bir lokasyona sahip olan Hayalpark Evleri; sahip olduğu alanıyla içerde, komşu olduğu alışveriş merkezleri ve eğlence alanları ile de dışarda da sizi mutlu ediyor.

Heryerde hayal kuramayacağını düşünenler için...

Lamine ve laminant parke, granit ve seramik, mutfak ve yatak odası mobilyaları, armatür ve vitrifiyede en zarif yerli ve ithal malzemelerin kullanıldığı Hayalpark Evleri’nde; herşey mücevher kadar göz alıcı.

Spor artık hayal oldu diyenler için...

Hayalpark Evleri her blok altında yer alan sosyal tesisleri ile fitnessi yaşamınızın bir parçası yapmaya kararlı. Çocukluğunuzda kalan açık havayı size hatırlatırken, çocuklarınız da artık mahrum kalmayacak. Tenis, basketbol veya çocuk oyun alanı hepsi sizin.

Evinin önünde yüzmeyi hayal edenler için...

Ailenizle ve dostlarınızla yürüme mesfesindeki havuzunuzda günün yorgunluğunu atabilir, çocuklarınızı düşünemeyeceğiniz kadar mutlu edebilirsiniz. Bir havuza sahip olmanın keyfini ancak sahip olunca anlayabilirsiniz.

Örnek Daire:


Dış Görünüm: